TopFit Convention 2019 відбудеться 18 травня 2019 року
на базі Національного університету фізичного
виховання і спорту України

Придбати квиток

Великий вибір
програм

Вас чекають яскраві виступи презентерів різних напрямків групових програм

Майстер-класи від
відомих презентерів

Нові навички, знання і досвід від відомих презентерів.

Нові враження
та знайомства

Ви отримаете неймовірну насолоду від спілкування з однодумцями.

TopFit Convention

У рамках конвенції Ви зможете відвідати різні зони:

  • • головна сцена;
  • • зона ментального фітнесу;
  • • оutdoor зона;
  • • aqua зона;
  • • виставка.

Також окремо Ви маєте змогу відвідати різні воркшопи!
Організаторами заходу є Кафедра здоров'я, фітнесу та рекреації НУФВСУ і НОК "Олімпійський стиль".

Проведіть цей день професійного фітнесу разом з нами!

зОНА ГОЛОВНОЇ СЦЕНИ

Вас чекають яскраві виступи презентерів різних напрямків групових програм з багатьох
міст України, а також із Греції

Розклад майстер-класів
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
10:00
PRBT (Power Resistance
Band Training)
Соколовська Тетяна, Кобалінова Олександра
11:00
Aero dance
Angelos Sofronis
12:00
Tae-bo
Полоник Наталя
13:00
Конкурс презентерів
14:00
Strong by Zumba®
Корсак Ірина, Боцман Катерина, Катеренчук Вітас, Павловська Оксана
15:00
Functional Step
Angelos Sofronis
16:00
Zumba® fitness
Корсак Ірина, Боцман Катерина, Катеренчук Вітас, Павловська Оксана, Тихоненко Анна, Лисенко Ксенія, Федченко Світлана
17:00
Animal Flow
Повшедна Анастасія
Придбати квиток

Наші презентери

Angelos Sofronis

Боцман Катерина

Катеренчук Вітас

Кобалінова Олександра

Корсак Ірина

Лисенко Ксенія

Павловська Оксана

Повшедна Анастасія

Полоник Наталя

Соколовська Тетяна

Тихоненко Анна

Федченко Світлана

зОНА
Ментального фітнесу

Презентери різноманітних напрямків ментального фітнесу проведуть для Вас свої цікаві майстер-класи

Розклад майстер-класів
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
10:00
Соматика
Волощенко Юрій
11:00
Stretching Mobility
Глушко Катерина
12:00
Міофасціальний реліз
Гончаренко Олександр
14:00
Yoga
Гуцалюк В’ячеслав
15:00
Pilates
Романенко Наталя, Бабич Анна
16:00
Баланс. Теорія та практика
Довгич Олександр
Придбати квиток

Наші презентери

Бабич Анна

Волощенко Юрій

Глушко Катерина

Гончаренко Олександр

Гуцалюк В’ячеслав

Довгич Олександр

Романенко Наталя

Розклад майстер-класів
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
10:00
Boot camp
Кунашенко Микола
11:00
Workout Couple
Горпинчук Анна
12:00
Hiit’яра
Паламарчук Руслан
14:00
Functional tyre training
Полоник Наталя, Гошля Сергій
15:00
CrossFit
Crossfit Banda
16:00
Stretching
Crossfit Banda
Придбати квиток

Наші презентери

Crossfit Banda

Горпинчук Анна

Гошля Сергій

Кунашенко Микола

Паламарчук Руслан

Полоник Наталя

Розклад майстер-класів
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
10:00
Aqua Zumba ®
Павловська Оксана, Федченко Світлана, Лисенко Ксенія
11:00
Super interval
Чернявська Олена
12:00
Aqua Functional Training
Козакова Марина
14:00
Aqua Combat
Долижанська Оксана, Ковальчук Євген
15:00
Aqua pro
Яценко Михайло
Придбати квиток

Наші презентери

Долижанська Оксана,
Ковальчук Євген

Козакова Марина

Лисенко Ксенія

Павловська Оксана

Федченко Світлана

Чернявська Олена

Яценко Михайло

Розклад Воркшопів
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
10:00-13:00
Тренування і вагітність: підготовка до пологів
Бабич Анна, Романенко Наталя
10:00-14:00
Cycle + майстер-класс
Максимчук Олександр, Альфьоров Олексій
14:00-17:00
Персональний тренер:level up
Сойников Ярослав
Придбати квиток

Розклад Воркшопів Aqua
На 18 травня 2019

Час
Назва
Презентери
12:00-15:00
Организація групових занять дорослий + дитина 3-х років та ігрові прийоми у навчанні дітей плаванню
Азаренко Тетяна
14:00-17:00
Реабілітація дорослих у басейні з болями у спині методом Watsu. Реабілітація жінок 25-35 років з міофасціальним больовим синдромом у 2-3 триместрі вагітності методом Watsu
Кривохат Олег
15:00-18:00
Лайфаки у навчанні дітей плаванню з 1,5 до 3-х років
Ніжник Євген
16:00-19:00
Плавання для немовлят та робота з особливими дітьми
Тесля Вікторія
17:00-20:00
Вода як стихія почуттів, відчуттів і комунікації
Стадник Володимир
Придбати квиток

Наші презентери

Азаренко Тетяна

Алфьоров Олексій

Бабич Анна

Кривохат Олег

Максимчук Олександр

Ніжник Євген

Романенко Наталя

Сойников Ярослав

Стадник Володимир

Тесля Вікторія

Більш детальну інформацію можете подивитися
в нашій групі в facebook

Головні партнери

НАПИШІТЬ НАМ

Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і будемо раді вашим побажанням
Ви повинні погодитися з правилами і умовами договору оферти