TopFit Convention 2020 відбудеться 16 травня 2020 року
на базі Національного університету фізичного
виховання і спорту України

Придбати квиток

Майстер-класи,
воркшопи,
семінари та виставка

Вас чекають яскраві виступи презентерів різних напрямків групових програм

Найкращі презентери
та викладачі

Нові навички, знання і досвід від відомих презентерів.

Нові знання та
яскраві емоції

Ви отримаете неймовірну насолоду від спілкування з однодумцями.

TopFit Convention

У рамках конвенції Ви зможете відвідати різні зони:

  • • головна сцена;
  • • зона ментального фітнесу;
  • • виставка.

Також окремо Ви маєте змогу відвідати різні воркшопи та семінари!
Організаторами заходу є Кафедра здоров’я,
фітнесу та рекреації НУФВСУ і НОК «Олімпійський стиль».

ПРОВЕДІТЬ ЦЕЙ ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО ФІТНЕСУ РАЗОМ З НАМИ!

Вас чекають яскраві виступи презентерів різних напрямків групових програм збагатьох
міст України, а також із Греції

Розклад майстер-класів
На 16 травня 2020

Час
Назва
Презентери
10:00
Dance madness
Giannis Leonidoppoulos, Кобалінова Олександра
11:00
Aero dance
Angelos Sofronis, Кобалінова Олександра
12:00
Strong by Zumba ®
Павловська Оксана, Левченко Владислава, Федченко Світлана
13:00
Перерва 1 година
14:00
Kangoo Jumps
Катерина Спєвакова, , Вікторія Примасюк, Галина Таузакова, Інга Петренко
15:00
Stick Fit
Олена Василюк
16:00
Zumba fitness®
Павловська Оксана, Левченко Владислава, Федченко Світлана
17:00
HIIT (High Intensity Interval Training)
Angelos Sofronis

Наші презентери

Федченко Світлана

Angelos Sofronis

Павловська Оксана

Кобалінова Олександра

Боцман Катерина

Giannis Leonidoppoulos

зОНАМентального фітнесу

Презентери різноманітних напрямків ментального фітнесу проведуть для Вас свої цікаві майстер-класи

Розклад майстер-класів
На 16 травня 2020

Час
Назва
Презентери
10:00
Animal flow
Анастасія Шиманська
11:00
Dynamicpostural ®
Владислава Левченко
12:00
International system
Полянська Тала, Вікторія П‘янова, Сокол Марія
13:00
Перерва 1 година
14:00
Pilates matwork
Бабич Анн
15:00
Barre
Глушко Катерина
16:00
BLACKROLL® BASIC
Гончаренко Александр
17:00
Flow
Полянська Тала, Вікторія П‘янова, Сокол Марія
18:00
Pilates with mini balls
Giannis Leonidoppoulos

Наші презентери

Волощенко Юрій

Глушко Катерина

Гончаренко Олександр

Гуцалюк В’ячеслав

Довгич Олександр

Романенко Наталя

Бабич Анна

Розклад Воркшопів
На 16 травня 2020

Час
Назва
Презентери
10:00-13:00
«Практична дієтологія у роботі персонального тренера»
Кущ Олександр
14:00-17:00
«Психосоматичний підхід у фитнесі: теорія та практика»
Василенко Марина
10:00-13:00
«Таємниці побудови функціональних тренувань в інтервально-круговому форматі»
Довгич Олександр та Пуцов Сергій
14:00-17:00
«Розумне тіло»
Мамонтов Дмитро
10:00-13:00
«Blackroll® у груповому та персональному тренінгу»
Гончаренко Олександр
14:00-17:00
«Як покращити якість тренувань за допомогою дыхальних вправ»
Довгич Олександр
10:00-13:00
“ФЕЙСфітнес - помолодіти та здійснити свої мрії!”
Олена Соломко
13:00-16:00
Dance Aerobic Workshop Didactic & Methodology Tools
Angelos Sofronis
10:00-13:00
«Тренування м’язів живота - очікування/реальність»
Горпинчук Анна

Семінар
На 16 травня 2020

Час
Назва
Презентери
10:00-15:00
Cycle
Максимчук Олександр

Наші презентери

Азаренко Тетяна

Алфьоров Олексій

Бабич Анна

Кривохат Олег

Максимчук Олександр

Більш детальну інформацію можете подивитися
в нашій групі в facebook

Головні партнери

НАПИШІТЬ НАМ

Ми з радістю відповімо на всі ваші питання і будемо раді вашим побажанням